विश्वकप २०२२ कहाँ हेर्ने ?

कतारमा सन् २०२२ मा आयोजना हुने विश्वकप चार वर्षमा पहिलो पटक नजिकिंदै छ । तुम कहाँ देख रहे हो? कोही स्थानीय स्तरमा हेर्न जान्छन् भने कोही संसारमा कहीँ न कहीँ हेर्छन् । जापानमा जहाँ म बस्छु, यो टिभी र एबीमा टिभीमा प्रसारण गरिन्छ। सबै खेलहरु अबेमा टिभीमा प्रत्यक्ष प्रशारण हुनेछन् । अबेमा टिभी इन्टरनेटमा एक नि: शुल्क टिभी साइट हो। एबेमा टिभीले समाचार, विभिन्न कार्यक्रमहरू, नाटकहरू, र अधिक प्रदान गर्दछ, र तपाईं तिनीहरूलाई दिनको 24 घण्टा हेर्न सक्नुहुन्छ। यस लेखमा, हामी अबेमाटिभी कस्तो प्रकारको सेवा हो, यसलाई कसरी हेर्ने, र यो कसरी सशुल्क योजनाहरू भन्दा फरक छ भनेर व्याख्या गर्नेछौं।

 तपाईं तलको लिङ्कबाट सदस्यको रूपमा दर्ता गर्न सक्नुहुनेछ र यसलाई हेर्न सक्नुहुनेछ। निस्सन्देह, तपाईं यसलाई आफ्नो टिभी, कम्प्युटर, वा स्मार्टफोनमा कहीं पनि आनन्द उठाउन सक्नुहुन्छ। अब तपाईंसँग 14-दिनको परीक्षण अवधि छ।

माथि क्लिक गर्नुहोस् र त्यसपछि अबेमाटिभी पृष्ठमा जानुहोस्।

तपाईँको इमेल ठेगाना र पासवर्ड प्रविष्ट गर्नुहोस् ।

तपाईँको इमेल ठेगानामा पठाइएको कोड प्रविष्ट गर्नुहोस् ।

अर्को, भुक्तानी विधि रोज्नुहोस्।

त्यहाँ आफ्नो क्रेडिट कार्ड वा मोबाइल बिल संग भुक्तानी गर्न तरिकाहरू छन्. हामी एयू, डोकोमो, सफ्टबैंक, यूक्यू र वाई!मोबाइल स्वीकार गर्दछौं।


राम्रो समय बिताउनुहोस्।

धन्यवाद.

コメント

タイトルとURLをコピーしました